hide

0939-973-5005

 24ساعت7روز هفته

سبدخرید شما خالی است!

درباره ما

 پیشرفت تکنولوژی تاثیر زیادی بر زندگی افراد گذاشته است به گونه ای که در بسیاری موارد منجر به وقوع اتفاقات جالب و تجربه های زیبایی می شود. خرید آنلاین و دسترسی به فروشگاهی وسیع تنها با اراده انگشتانتان, از مزایای پیشرفت تکنولوژی به حساب می آید که موجب دسترسی آسان و بهینه به تمامی اقلام مورد نیاز شده است. مجموعه فروشگاه اینترنتی تی بی مارکت بر پایه تجربه و تخصص در زمینه کسب و کار آنلاین شروع بکار کرده است.با بهره گیری از توان افرادی با سابقه در این زمینه, در راستای رضایتمندی مشتری و ارائه خدمات ویژه قدم برداشته و در رسیدن به این مهم از هیچ تلاشی فرو گذار نکرده است. ما در تجهیزات برتر بر این باوریم که شما لایق بهترین خدمات و امکانات در زمینه خرید آنلاین هستید.

                                                                    

رقابت در فروش

همانطور که میدانید امروزه افراد زیادی در فضای مجازی مشغول کسب و کار هستند که هر کدام ممکن است ویژگی خود را داشته باشند و انتخاب در نهایت بر عهده شما عزیزان می باشد.قیمت و کیفیت اصلی ترین بخش یک خرید خوب به حساب می آیند که اصولا هر خریداری بر مبنای آنها اقدام به خرید میکند.ما در مجموعه تجهیزات برتر به دلیل حذف واسطه ها و همکاری با تولید کنندگان و واردکنندگان اصلی قادر هستیم کالاهای خود را به بهترین قیمت و بهترین کیفیت عرضه کنیم.با مقایسه قیمت ها با دیگر فروشگاه ها به سادگی با این قضیه روبرو خواهید شد.ما با همکاری افراد زیادی در اقسا نقاط کشور تلاش میکنیم تا بهترین کالا با بهترین قیمت به دست شما عزیزان برسد.

                                                                      

اهداف...

رضایتمندی مشتری از خدمات و پشتیبانی گروه ما, اصلی ترین هدف کاری مجموعه تجهیزات از روز اول بوده است. با خرید آنلاین شما قادر خواهید بود در زمانبندی های خود صرفه جویی کنید. به راحتی ببینید, انتخاب کنید و سفارش بدهید. ما با به کار گیری تمامی امکانات و همکاری با افراد متخصص و تمامی ارگانهای مربوطه تلاش خود را برای رساندن بهترین اجناس با کمترین قیمت ممکن و امکان ارسال به تمامی نقاط کشور عزیزمان ایران به کار بسته ایم. کارشناسان ما در فروشگاه تی بی مارکت در تمامی مراحل خرید حتی بعد از ارسال کالا جهت هر گونه مشاوره و ارائه خدمات در کنار شما خواهند بود. 

 

اعتماد شما بزرگترین پشتوانه ما در فروشگاه تجهیزات برتر(تی بی مارکت) می باشد


ملاقات در دفتر

hideفارس ، کوار، مظفری ویلا

hideشماره تماس:5005 973  939 89

hideshafieyabbas58@gmail.com

ساعت کاری سایت

 hideشنبه-۴شنبه------- ۸ صبح - 12 شب

hideشنبه ------------ ۸ صبح - 12 شب

hideجمعه ------------------ تعطیل است

به ما بپیوندید!

در صفحات اجتماعی ما عضو شوید و ما را دنبال کنید .

whatsapptelegramgmail